Katana Konsulting. Dotacje i biznes plany.
Prezentacja KatanaProduktyO nasUsługi dodaneDział Dotacji i KredytówDział SzkoleńDział e-learninguReferencjeKontaktObsluga inwestycji OZE
Katana Konsulting

Dział e-learninguSzanowni Państwo, Katana Konsulting poleca współną realizację projektów szkoleniowych blended learning oraz e-learning. Poniżej prezentujemy naszą ofertę w tym zakresie:

Ø   Szkolenia e-learningowe w cenie 10% kosztów szkoleń tradycyjnych:

  • szkolenia dedykowane - polegają na przygotowaniu szkolenia e-learningowego od pozyskania i opracowania kontentu [materiały dydaktyczne] szkoleniowego poprzez opracowanie scenariusza szkoleniowego po adaptację treści do postaci kursu e-learningowego. Trenerzy i Specjaliści Katana Konsulting samodzielnie zgodnie z Państwa zamówieniem opracowują szkolenie e-learningowego zgodnie z Państwa potrzebami i celami szkoleniowymi.
     

  • szkolenia adaptowane - polegają na przygotowaniu szkolenia e-learningowego opracowanego na  podstawie Państwa materiałów. Specjaliści Katana Konsulting opracowują na podstawie przekazanego materiału scenariusz szkolenia e-learningowego, a następnie adaptują go do postaci kursu e-learningowego.
 
  • szkolenia produktowe - polegają na przygotowaniu szkolenia e-learningowego na podstawie Państwa materiałów dot. konkretnego produktu sprzedażowego. Szkolenia takie mogą być adresowane do pracowników Państwa firmy, Partnerów oraz Klientów.

 
  • szkolenia personalizowane - polegają na przygotowaniu szkoleń e-learningowych, które znajduje się w naszej ofercie. Szkolenia takie po zidentyfikowaniu Państwa potrzeb i kompetencji grupy docelowej są modyfikowane i dostosowywane do Państwa celów szkoleniowych.
Katana Konsulting
specjalizuje się w realizacji szkoleń e-learningowych w oparciu o własną metodologię skupiającą się na doświadczeniu i najlepszych praktykach z zakresu dydaktyki multimedialnej, dydaktyki kształcenia osób dorosłych oraz projektowania funkcjonalnego i graficznego.E-learning znajduje coraz powszechniejsze zastosowanie w świecie biznesu, ponieważ szkolenia e-learningowe są bardzo skutecznym narzędziem kształcenia pracowników, a przez to podnoszenia efektywności funkcjonowania odpowiednich działów organizacji. Wynika to zarówno z zalet dydaktycznych związanych z taką formą nauczania, ale również ze względów ekonomicznych. E-learning jest tańszy, niż inne formy nauczania, a oszczędności wynikające z jego stosowania są tym większe, im większa jest liczba korzystających z niego osób. 

Nad każdym realizowanym projektem pracuje zespół doświadczonych ekspertów z dziedziny e-learningu. Nasza wiedza i umiejętności sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązania realizujące cele biznesowe i szkoleniowe  w ramach wyznaczonego budżetu.

Ponadto zapraszamy do współpracy przy realizacji wspólnych szkoleń on-line, budowy dedykowanych platform e-learningowych oraz realizacji projektów blended learning w następujących przykładowych tematach szkoleniowych: 

1) Prawo pracy dla managerów; 

2) Przedsiębiorczość dla Instalatorów OZE;

3) Analiza opłacalności inwestycji w elektrownie wiatrowe i fotowoltaiczne

4) Czas pracy kierowców; 

5) Jak założyć własną działalność gospodarczą; 

6) Odpowiedzialność prawna członków zarządów spółek kapitałowych; 

7) Zamówienia publiczne dla zamawiających i wykonawców; 

8) Excel dla finansistów; 

9) Rachunkowość dla niefinansistów; 


10) Skuteczna windykacja; 

11) Księgowość sektora MŚP; 

12) Jak wypełnić biznes plan do PO KL 6.2 

13) Skuteczne negocjacje; 

14) Asertywność w biznesie.

 


biuro@katana-konsulting.pl   www.katana-konsulting.pl    
tel. 603647085                    skype: Katana Konsulting

Prezentacja KatanaProduktyO nasUsługi dodaneDział Dotacji i KredytówDział SzkoleńDział e-learninguReferencjeKontaktObsluga inwestycji OZE