Katana Konsulting. Dotacje i biznes plany.
Prezentacja KatanaProduktyO nasUsługi dodaneDział Dotacji i KredytówDział SzkoleńDział e-learninguReferencjeKontaktObsluga inwestycji OZE
Katana Konsulting

Dział e-learningu


Szanowni Państwo,

Proponowane przez firmę Katana Konsulting konsultacje projektowe to wyjątkowe źródło informacji o obowiązkach dla Wnioskodawców planujących składać wnioski o dotacje unijne. Z doświadczenia pomnażanego od 2004 roku w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych i doradczo-szkoleniowych wynika, że każdy potencjalny Beneficjent oczekuje informacji o zasadach, warunkach ubiegania się o dotacje, a także o rygorach jakie musi spełnić aby złożyć kompletną dokumentację aplikacyjną.

Konsultacje projektowe firmy Katana Konsulting to spotkanie biznesowe, które ma na celu wypracowanie odpowiedzi na 44 pytania charakteryzujące potencjalnego Wnioskodawcę oraz jego projekt. Na tej podstawie analitycy naszej Firmy mogą stwierdzić czy Państwa projekt oraz Państwa Firma kwalifikuje się do wsparcia przez Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej. Wśród podstawowych pytań można znaleźć m.in.:

 

  • Zagadnienia opisowe;
  • Zapytania o szczegółowe koszty projektu;
  • Zagadnienia dotyczące kwalifikowalności wydatków;
  • Zagadnienia dotyczące kwalifikowalności Wnioskodawcy;
  • Zapytania o wskaźniki i kryteria specyficzne oceny wniosków.

 

Nasze konsultacje projektowe różnią się od typowej usługi audytu dotacyjnego przede wszystkim czasem jaki spędzamy u Klienta oraz formą opracowanych materiałów informacyjnych ex post. Nie ukrywamy, że obie usługi różni także cena. Obie oferty mogą Państwo otrzymać drogą elektroniczną po zapytaniu skierowanym do nas via e-mail na adres: biuro@katana-konsulting.pl        Cena usługi konsultacji projektowych wynosi 500 zł + VAT, a cena usługi przeprowadzenia audytu dotacyjnego w wersji "dla Inwestora" wynosi 2500,00 zł + VAT. Wersje dla Instalatorów, producentów, dystrybutorów są przez nas zawsze indywidualnie wyceniane.

 

Katana Konsulting od sierpnia 2010 roku do końca 2013 roku regularnie uczestniczyła w spotkaniach wrocławskiej grupy profesjonalnych przedsiębiorców zrzeszonych w BNI Platinium we Wrocławiu. Jest to także miejsce, w którym zachęcamy do networkingu i jesteśmy w stanie analizować Państwa plany rozwojowe na specjalnie dopasowanych warunkach cenowych wynikających z filozofii Givers Gain czyli „dający dostaje”.

To dzięki członkostwu w Biznes Network International [BNI] Katana Konsulting ma przyjemność zaprezentować Państwu nowatorską e-usługę naszego partnera z poznańskiej grupy BNI tj. firmy zamawiamwizyte.pl Sp. z o.o.


„Zdajemy sobie sprawę, iż budowanie długotrwałych i dobrych relacji z Klientami to poważne
zadanie dla wielu firm, dlatego proponujemy nowy sposób budowania tych relacji w oparciu o system zamawiamwizyte.pl – umożliwiający umówienie spotkania z Klientem poprzez Internet.

 

Elektroniczny kalendarz z możliwością zamawiania wizyt przez Internet z powodzeniem realizuje kwestie związane z zarządzaniem kalendarzem wizyt i pełną informacją o pracy pracowników firmy. Dla Klientów szczególnie ceniących swój czas, podstawowym kryterium atrakcyjności jest przede wszystkim szybkość umówienia wizyty - nawet po godzinach pracy usługodawcy - oraz natychmiastowe potwierdzenie zamówionej wizyty przez SMS!

 

Cykliczne przypomnienia jakie Klienci otrzymują w określonym czasie np. na dzień lub dwa dni – a nawet na godzinę przed wykonaniem usługi – skutkują mniejszą ilością „wypadających” wizyt. Wiadomości SMS wysyłane są do wszystkich Klientów, również do tych, którzy na wizytę umówili się telefonicznie. Zaproponowanie Klientom umawiania się przez Internet jest działaniem nastawionym na pielęgnowanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami, ale co równie istotne, działaniem nastawionym także na zdobywanie nowych Klientów”[1].
[1] patrz: Katalog zamawiamwizyte.pl str.2


Adres wpisany w KRS służący do doręczeń, korespondencji oraz konsultacji biznesowych:

ul. Krzywoustego 9/6
56-400 Oleśnica.
 
Adres wpisany w dokument rejestrowy jako siedziba firmy:
 
ul. Robotnicza 70 J
53-110 Wrocław.
I piętro. Budynek Akademii Tańca "Esens".

 

 
Katana Konsulting to kompleksowa oferta doradztwa biznesowego związana ze skutecznym pozyskiwaniem funduszy unijnych. Dlatego oferujemy także szkolenia biznesowe, kredyty inwestycyjne i promesy bankowe, opinie o innowacyjności oraz wdrażanie systemów jakości.

 

biuro@katana-konsulting.pl   www.katana-konsulting.pl
tel. 603647085                    skype: Katana Konsulting

 

Prezentacja KatanaProduktyO nasUsługi dodaneDział Dotacji i KredytówDział SzkoleńDział e-learninguReferencjeKontaktObsluga inwestycji OZE